Jak w raju czyli… Przedszkole Raj Maluszka

 

Kolorowo, radośnie, przyjaźnie – aż się chce tu być jak najdłużej. W domu nie jest tak wesoło, nie ma tylu zabawek, nie ma teatru, zabawy i nauki, nie ma muzyki i tańca. U nas można nauczyć się języka angielskiego, czy włoskiego, a logopeda pomoże kiedy trzeba. Tutaj są ciekawe i atrakcyjne wycieczki. Tutaj jest czas na wszystko, bo to RAJ MALUSZKA, czyli Przedszkole przy ul. Warszawskiej 61 (łatwy dojazd, duży parking).

 

Przedszkole RAJ MALUSZKA to miejsce dobrego rozwoju dziecka. My – profesjonalni opiekunowie i nauczyciele – nie jesteśmy nowicjuszami w trudnej sztuce opieki, wychowania i nauczania dzieci: tych z talentami i pasjami, i tych – bez (wydobywamy z dzieci to, co najlepsze!). Placówka działa od 2009 roku – początkowo jako żłobek, trzy lata temu uruchomiono tu także przedszkole. Pracujemy w małych, kameralnych grupach, dzięki czemu dzieci czują się komfortowo w prawidłowej, bo serdecznej atmosferze. I trzeba powiedzieć od razu: lepiej się poznajemy. My, nauczyciele dostosowujemy zabawę, naukę, zajęcia do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka. Poszczególne osiągnięcia na bieżąco monitorujemy, dzięki czemu mamy kontrolę nad obecnym stanem umiejętności.

Wspieramy rodziców w wychowaniu dzieci. A dzieci, które ,,poszły w świat” mają swoich ,,następców”, często to ich młodsze rodzeństwo. Wiemy , że nasza praca nie jest nadaremna, bo przedszkolaki dają sobie doskonale radę z późniejszymi obowiązkami szkolnymi. Może i nieskromnie, ale nas – dyrekcję, nauczycieli i opiekunów to… nie dziwi. Bo w RAJU MALUSZKA jest rzeczywiście… rajsko. Pyszne domowe śniadania i podwieczorki, zdrowe przekąski, warzywa i owoce (bez nich Raj to nie raj!) a wszystko z uwzględnieniem diet eliminacyjnych. Mnóstwo imprez świątecznych i okolicznościowych, zajęcia na własnych placach zabaw. A jaka radość i duma w przedszkolu gdy mama czy tato jest z nami i czyta książeczki, albo pokazuje swój zawód lub idziemy razem na przedszkolny spacer czy wspólnie uczestniczymy w wycieczce.

W przedszkolu opłatą abonamentową objęte są wszystkie zajęcia!

WŁAŚNIE TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA RAJ MALUSZKA. ZAPRASZAMY!

 

Przedszkole Raj Maluszka

ul. Warszawska 61

61-028 Poznań

Kontakt:

Biuro: tel.605-780-059

Dyrekcja: tel. 605-084-111

e-mail:info@rajmaluszka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *