Biuletyn policyjny

ul. Zagórze. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o udzielanie środków odurzających.

ul. Tomickiego. Nn sprawca doprowadził zgłaszającą do niekorzystnego rozporządzenia jej mieniem poprzez dokonanie transakcji z jej konta. Straty 477 złotych.

ul. Folwarczna. Nn sprawca na parkingu niestrzeżonym dokonał kradzieży katalizatora z samochodu Honda wartości 1600 zł, z samochodu VW Sharan wartości 830 zł. Brak monitoringu, brak śladów nadających się do dalszej identyfikacji.

ul. Zawady. Kobieta zgłosiła groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia, kierowane pod jej adresem przez jej partnera. Sprawca zatrzymany na gorącym uczynku złożył zawiadomienie o naruszenie nietykalności cielesnej przez byłą partnerkę poprzez plucie w twarz, uderzanie ręką po twarzy oraz wykręcanie palców. W wyniku zdarzenia zgłaszający doznał obrażeń w postaci zaczerwienień na twarzy oraz bólu palców.

ul. Koronkarska Zgłaszająca zawiadomiła, iż jej były partner naruszył jej nietykalność cielesną poprzez wykręcanie rąk, uderzanie po twarzy, powodując u niej dolegliwości bolesne oraz zadrapania

ul.Sianokosy. Nn sprawca groził zgłaszającemu pozbawieniem zdrowia w celu zwrotu wierzytelności.

ul. Piwna. Mężczyzna lat 34 złamał sądowy zakaz zbliżania się i kontaktowania z matką, przychodząc do jej miejsca zamieszkania. Zatrzymany przez f-szy OPP Poznań.

ul. Krańcowa. Nn sprawca poprzez zerwanie skobla dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do altany mieszczącej się na ROD

ul. Kruszwicka. Mężczyzna zgłosił, że nn sprawcy usiłowali dokonać zaboru w celu przywłaszczenia katalizatora od pojazdu m-ki Honda Accord o wartości 700 złotych, jednak zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na spłoszenie przez właściciela posesji. Brak monitoringu.

ul. Bałtycka. Kobieta zgłosiła, że nn sprawca za pośrednictwem portalu OLX doprowadził zgłaszającą do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oferując do sprzedaży cegłę budowlaną. Straty 8325 złotych. Postępowanie prowadzi KP poznań Nowe Miasto

ul. Smolna. Nn sprawca z samochodu m- ki VW Polo dokonał kradzieży katalizatora, straty 6000 złotych na szkodę zgłaszającego. Miejsce zdarzenia nie monitorowane.

ul. Słupecka.Nn sprawca z pojazdu m-ki VW Lupo, zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym dokonał kradzieży katalizatora. Straty 1500 zł.

ul. Św.Antoniego. Mężczyzna zgłosił, że w okresie od 01.03.2021-17.04.2021 kierowano wobec niego groźby pozbawienia życia i zdrowia co wzbudziło w nim uzasadniona obawę o swoje życie i zdrowie.

ul. Pleszewska. Mężczyzna pomagał w ukryciu roweru Rockrider o wartości 1299 złotych, skradzionego dnia 18.04.2021. Rower odzyskano, mężczyzna zatrzymany

ul. Mogileńska. Nn sprawca z klatki schodowej dokonał kradzieży niezabezpieczonej hulajnogi elektryczne Ethic Erawan. Teren nieobjęty monitoringiem wizyjnym. Straty 919 złotych.

ul. Książęca. Kobieta dokonała kradzieży kosmetyków o łącznej wartości 782 złotych na szkodę drogerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *