Wzruszenia „Pod Lipami”

Jesteś moją miłościa…

,,Wróć do Sorento”, ,,Jesteś moją miłością”, ,,Tańczące Eurydyki” itd… Anonsowany przez nas recital Marty Grabowskiej w Osiedlowym Domu Kultury „POD LIPAMI” na Winogradach był nie tylko kolejnym sukcesem tej wokalistki, ale i dowodem, że również poza centrum miasta można oferować mieszkańcom bardzo ciekawe wydarzenia. I że potrzeba w Poznaniu więcej takich lokalnych centrów kultury jak „Pod Lipami”.

Śpiewa nasza mieszkanka Marta Grabowska laureatka Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. A. German w Warszawie.

 

Marta Grabowska podbija serca słuchaczy urzekającym głosem, kulturą estradową i szczególną urodą. Tym razem też zaprezentowała wachlarz swoich wokalnych możliwości, wzbogacając koncert zatytułowany ,,Jesteś moją miłością” archiwalnymi wywiadami Anny German, informacjami i ciekawostkami z jej życia. Jeśli mówi się, że piosenki i głos Anny German są muzykoterapią, to recitale Marty Grabowskiej można potraktować jako…tabletkę antydepresyjną!

ODK POD LIPAMI od wielu dekad jest znany z bogatego repertuaru. Kierownik Błażej Grajek zaprasza, za naszym pośrednictwem, na marcowe wydarzenia kulturalne w tej placówce (os. Pod Lipami 108a). Na Dzień Kobiet wystąpi satyryk Krzysztof Daukszewicz, 13 marca – otwarcie wystawy projektów sztuki użytkowej Stanisława Mrowińskiego, 20 marca – wieczór poetycko-muzyczny, w następne dni – wieczory kabaretowe a także m.in. maraton zumby czy spotkanie z podróżnikami.

Ewa Kłodzińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *